OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

1. ročník Memoriál Pavla Luňáka - 24. 5. 2014 - výsledky

Celkové výsledky 1. ročníku Memoriálu Pavla Luňáka, kterého se zúčastnilo 60 hráčů a hráček z oddílů TJ Jiskra Nejdek, VK Aš, Bílá Hora Plzeň, TJ Dobřany, BK TJ Baník Most, BKV Plzeň, Sokol Doubravka, BK Omega Olomouc a nesmím zapomenout ani na hráče domácího oddílu Slovan Karlovy Vary. Bojovalo se celkem ve čtyřech kategoriích U9, U11, U13 a U15, rozdáno bylo osm sad pohárů, každý účastník si odvážel upomínkovou medaili a drobné dárky.

kategorie U9 - chlapci

jméno

umístění

oddíl

Jan Štaffl

1. místo

Slovan KV

Jakub Kejř

2. místo

VK Aš

Michal Bršťák

3. místo

Jiskra Nejdek

Tomáš Bršťák

4. místo

Jiskra Nejdek

Miroslav Cimbálník

5. místo

Jiskra Nejdek

 

kategorie U9 - dívky

jméno

umístění

oddíl

Tereza Dušková

1. místo

Bílá Hora Plzeň

Adéla Dvořáčková

2. místo

Jiskra Nejdek

Vanesa Jahnová

3. místo

VK Aš

Lucie Štafflová

4. místo

Slovan KV

 

kategorie U11- chlapci

jméno

umístění

oddíl

Ladislav lešták

1. místo

Slovan KV

Pavel Bršťák

2. místo

Jiskra Nejdek

David Šimek

3. místo

Jiskra Nejdek

Václav Jánský

4. místo

Dobřany

Miroslav Suchomel

5.-6. místo

BK TJ Baník Most

Matěj Šilhan

5.-6. místo

Jiskra Nejdek

Adam Wágner

7.-8. místo

VK Aš

Jakub Podlešák

7.-8. místo

VK Aš

Martin Konečný

9.-10. místo

VK Aš

Jan Kozák

9.-10. místo

VK Aš

 

kategorie U11- dívky

jméno

umístění

oddíl

Natálie Štěříková

1. místo

Jiskra Nejdek

Aneta Krupičková

2. místo

BKV Plzeň

Veronika Nováková

3. místo

Slovan KV

Denisa Dušková

4. místo

Bílá Hora Plzeň

Tereza Korčmarošová

5.-6. místo

Slovan KV

Barbora Viktorová

5.-6. místo

Sokol Doubravka

Eliška Mahrová

7.-8. místo

Slovan KV

Natálie Raithelová

7.-8. místo

VK Aš

Lucie Panochová

9.-10. místo

Slovan KV

Nela Bajcurová

9.-10. místo

VK Aš

 

kategorie U13 - chlapci

jméno

umístění

oddíl

Martin Chumchal

1. místo

BK Omega Olomouc

Václav Soukup

2. místo

BKV Plzeň

Filip Josefik

3. místo

Slovan KV

Petr Špís

4. místo

Dobřany

Matěj Cingroš

5.-6. místo

Jiskra Nejdek

Lukáš Svoboda

5.-6. místo

Sokol Doubravka

Jakub Mahr

7.-8. místo

Slovan KV

Ondřej Bílý

7.-8. místo

Slovan KV

Michal Štaffl

9.-10. místo

Slovan KV

Daniel Štangl

11. místo

Dobřany

Ondřej Gruber

12. místo

VK Aš

 

kategorie U13 - dívky

jméno

umístění

oddíl

Tereza Černá

1. místo

Dobřany

Martina Šmídová

2. místo

BKV Plzeň

Anna Kynclová

3. místo

Slovan KV

Vendula Pazderová

4. místo

Jiskra Nejdek

Kateřina Suchomelová

5. místo

BK TJ Baník Most

Marie Piherová

6. místo

--

 

kategorie U15 - chlapci

jméno

umístění

oddíl

Martin Linda

1. místo

Dobřany

Tomáš Novák

2. místo

Jiskra Nejdek

Vojtěch Častorál

3. místo

TJ Bílá Hora Plzeň

Josef Kozák

4. místo

Jiskra Nejdek

Karel Kopriva

5. místo

VK Aš

 

kategorie U15 - dívky

jméno

umístění

oddíl

Markéta Beláková

1. místo

BK Baník Most

Dominika Eva Fantová

2. místo

BK Baník Most

Simona Špuláková

3. místo

Jiskra Nejdek

Tereza Chumchalová

4. místo

BK Omega Olomouc

Tereza Došková

5. místo

Jiskra Nejdek

Markéta Kepková

6. místo

BKV Plzeň

Gabriela Vylitová

7. místo

Slovan KV

 

Badminton Karlovy Vary

Celoroční nábor dětí od 6 let.

Přijďte se podívat!