O nás

Badmintonový oddíl TJ Slovan Karlovy Vary

logo_kv_.jpg

Oddíl badmintonu byl v Karlových Varech založen v roce 1964 a zakládajícími členy byli Eduard Holinka, Václav Lhoták a Pavel Stejskal.

Již v roce 1969 postoupilo karlovarské družstvo do 2. nejvyšší soutěže a druhá liga se v Karlových Varech hrála až do poloviny 70. let 20. století.  Největších individuálních úspěchů v té době dosahoval Jan Brejcha, jenž byl členem juniorské i seniorské reprezentace. Oddíl v 70. a 80. letech vychoval zásluhou několika trenérů v čele s Pavlem Luňákem a Petrem Šantorou další generaci hráčů, kteří ale na počátku 90. let odešli do družstev hrající národní ligu.

Dlouhodobá práce s mládeží přináší i v současné době výrazné úspěchy v žákovských i juniorských kategorií. Můžeme se pochlubit tituly přeborníků Plzeňského a Karlovarského kraje, nebo pravidelnou účastí na MČR. 

Tréninky probíhají 2 x týdně (pondělí, pátek) v tělocvičně Střední pedagogické školy v Horních Drahovicích a 3x týdne (pondělí, středa, pátek) v Badminton aréně na Gejzíru. 

Badminton je možné začít hrát v každém věku! Pokud byste si rádi vyzkoušeli tento krásný sport s opeřeným míčkem, neváhejte nás kontaktovat!


Badminton Karlovy Vary

Celoroční nábor dětí od 6 let.

Přijďte se podívat!

Přehled turnajů a akcí