OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

2. ročník Memoriál Pavla Luňáka - 23. 5. 2015 - výsledky

Celkové výsledky 2. ročníku Memoriálu Pavla Luňáka, na který se sjelo 63 mladých badmintonistů, aby poměřili své síly hned ve třech kategoriích U11, U13 a U15. Turnaje se zúčastnily oddíly Jiskra Nejdek, Chlumčany, velmi početná výprava oddílu VK Aš (21 dětí), Sokol Doubravka Plzeň, BK TJ Baník Most a samozřejmě domácí hráči Slovanu Karlovy Vary.

U11 KLUCI

U11 DÍVKY

1 Matěj Šilhan Jiskra Nejdek 1 Tereza Korčmarošová Slovan KV
2 Michal Bršťák Jiskra Nejdek 2 Viktorie Hoffmanová Slovan KV
3 Ondřej Uhlík Slovan KV 3 Stela Šambergrová Clumčany
4 Jan Štaffl Slovan KV 4 Adéla Dvořáčková Jiskra Nejdek
5-8 David Kundrát  VK Aš 5-8 Vanesa Jahnová VK Aš
5-8 Miroslav Cimbálník Jiskra Nejdek 5-8 Anna Gruberová Jiskra Nejdek
5-8 Vojtěch Kašša VK Aš 5-8 Anna Pešková Jiskra Nejdek
5-8 Dominik Kováč VK Aš 5-8 Natálie Králová VK Aš
9-13 Matěj Kováč VK Aš 9-12 Alexandra Jahnová VK Aš
9-13 Jakub Kejř VK Aš 9-12 Ellen Fričová VK Aš
9-13 Lukáš Hunka VK Aš 9-12 Lucie Štafflová Slovan KV
9-13 Zdeněk Baroš Slovan KV 9-12 Nikola Vaníčková VK Aš
9-13 Lionel Ploss VK Aš      

U13 KLUCI

U13 DÍVKY

1 Matěj Cingroš Jiskra Nejdek 1 Natálie Štěříková Jiskra Nejdek
2 Ladislav Lešták Slovan KV 2 Barbora Viktorová Sokol Doubravka
3 Dominik Samek Chlumčany 3 Kateřina Belisová BK TJ Baník Most
4 Martin Vodenka  Slovan KV 4 Linda Štichová Chlumčany
5-8 Michal Štaffl Slovan KV 5-9 Viktorie Dvořáková Chlumčany
5-8 Ondřej Mann Slovan KV 5-9 Natálie Jahnová VK Aš
5-8 Radim Žihla Chlumčany 5-9 Martina Levorová Chlumčany
5-8 Adam Wágner VK Aš 5-9 Martina Kejřová VK Aš
9-14 Rudolf Novotný VK Aš 5-9 Adriana Veitová VK Aš
9-14 David Zápotocký  Chlumčany      
9-14 Matouš Liška VK Aš      
9-14 Jakub Podlešák VK Aš      
9-14 Martin Konečný VK Aš      
9-14 Ondřej Bílý Slovan KV

U15 KLUCI

U15 DÍVKY

1 Ondřej Šilhan Jiskra Nejdek 1 Dominika Eva Fantová BK TJ Baník Most
2 Filip Josefik Slovan KV 2 Klára Košťálová Jiskra Nejdek
3 Lukáš Svoboda Sokol Doubravka 3 Tereza Mátlová VK Aš
4 Martin Chotěborský Chlumčany 4 Kateřina Suchomelová BK TJ Baník Most
5 David Kraus Chlumčany 5-9 Vendula Pazderová Jiskra Nejdek
6 Jakub Mahr Slovan KV 5-9 Andrea Polívková Chlumčany
      5-9 Leona Snížková VK Aš
      5-9 Magdaléna Horová Sokol Doubravka
      5-9 Anna Kynclová Slovan KV

Badminton Karlovy Vary

Celoroční nábor dětí od 6 let.

Přijďte se podívat!

Přehled turnajů a akcí

Archív