3. ročník Memoriál Pavla Luňáka - 4. 6. 2016

V sobotu 4. 6. se uskutečnil 3. ročník Memoriálu Pavla Luňáka, turnaj pro kategorie U11, U13 a U15. Do Karlových Varů se sjelo 60 hráčů z oddílů USK Plzeň, TJ Sokol Doubravka, Keramika Chlumčany, VK Aš, TJ Jiskra Nejdek, Baník Most, Kraslice, Astra Praha a nechyběli samozřejmě hráči domácího oddílu TJ Slovan Karlovy Vary.

Barvy našeho oddílu hájili v kategorii U11 Zdenda Baroš, Honza Moura de Andrade, Lucka Štafflová a Majda Uhlíková, v kategorii U13 Terka Korčmarošová, Viktorka Hoffmanová, Ondra Uhlík, Honza Štaffl, David Pohl a Dan Moura de Andrade a v kategorii U15 Martin Vodenka.

Nejlépe jsme si vedli v kategorii U13, kde Terezka vybojovala 2. místo a Viktorka 3. místo, Honza Š. pak přidal druhé stříbro mezi kluky. Hned pod stupni vítězů skončil Dan, který podlehl v boji o 3. místo Tomášovi Kretekovi z USK Plzeň. V kategorii U11 si nejlépe vedl Zdenda, kterému se podařilo probojovat mezi 8 nejlepších hráčů. Ve čtvrtfinále svedl velmi těsný souboj s Filipem Ratajem (Keramika Chlumčany), bohužel soupeř byl o kousíček lepší. Mezi dívkami se Majda dokázala probojovat mezi nejlepší 4 hráčky, další dva zápasy (semifinále a zápas o 3. místo) ale byly už nad její síly. V kategorii nejstarší U15 jsme měli pouze jednoho zástupce Martina, který dostal stopku ve čtvrtfinále.

I na třetím ročníku byly k vidění kvalitní zápasy již zkušených a ostřílených hráčů, ale i nejisté začátky badmintonových benjamínků, jejichž cesta závodním badmintonem je na samotném začátku. Jako každý rok, byly pro nejlepší 3 hráče v každé kategorii připraveny poháry a pro každého účastníka pamětní medaile a taška plná překvapení. Děti odjížděly spokojené, turnaj si užily a to je to hlavní.  Maminky a tatínkové domácích hráčů a hráček pro všechny opět připravili úžasné pohoštění, které dodávalo energii po celý den nejenom dětem, ale i doprovodu.