OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

7. Memoriál Pavla Luňáka - 5.9.2020 - výsledky

Již 7. ročníku se zúčastnilo 50 hráčů a hráček z celkem 8 oddílů - SKP Kometa Brno, TJ Jiskra Nejdek, Badminton VK Aš, Astra Praha, SK Prosek Praha, BK Goram Teplice, BK TJ Baník Most a samozřejmě domácí hráči TJ Slovan Karlovy Vary.

memorial pavla lunaka 7.jpg

A zde jsou celkové výsledky tohoto turnaje.

U11 KLUCI

1 Daniel Lehký BK TJ Baník Most
2 Kristián Bíba SK Prosek Praha
3 Filip Špička Astra Praha
4 Nikolas Raithel VK Badminton Aš
5-8 Jan Chaloupka SKP Kometa Brno
5-8 Tadeáš Volfík VK Badminton Aš
5-8 Antonín Bršťák TJ Jiskra Nejdek
5-8 Dominik Lehký BK TJ Baník Most
9 Filip Peterka BK Goram Teplice
10-12 Antonín Jandl Slovan Karlovy Vary
10-12 Marek Špiroch Slovan Karlovy Vary
10-12 Vítek Bršťák TJ Jiskra Nejdek
 

U11 DÍVKY

1 Michaela Fedorková SKP Kometa Brno
2 Lucie Bednářová Astra Praha
3 Tereza Ženatá SKP Kometa Brno
4 Zuzana Lipavská TJ Jiskra Nejdel
5-8 Justýna Řeháková BK TJ Baník Most
5-8 Tereza Skružná BK TJ Baník Most
5-8 Julie Rumlová Astra Praha
5-8 Barbora Pačesová BK TJ Baník Most
9 Sofie Mrázková BK Goram Teplice
10 Adéla kociánová BK TJ Baník Most
11 Diana Topilnycká TJ Jiskra Nejdek

U13 KLUCI

1 Heinz Biedermann VK Badminton Aš
2 Matěj Trup BK Baník Most
3 Tomáš Kopecký VK Badminton Aš
4 František Zachariáš BK Goram Teplice
5-7 Jonas Řehák BK Baník Most
5-7 Pavel Topilnycký TJ Jiskra Nejdek
5-7 Jakub Zulleger BK Goram Teplice

U13 DÍVKY

1 Michaela Fedorková SKP Kometa Brno
2 Barbora Dohnalová Slovan Karlovy Vary
3 Justýna Bíbová SK Prosek Praha
4 Emma Špičková Astra Praha
5-8 Natálie Hübschová Slovan Karlovy Vary
5-8 Ella Slezáková BK Goram Teplice
5-8 Emílie Páceltová Slovan Karlovy Vary
5-8 Adéla Šlechtová VK Badminton Aš

U15 KLUCI

1 Zdeněk Baroš Slovan Karlovy Vary
2 Aleš Čejka BK Goram Teplice
3 Miroslav Macháň TJ Jiskra Nejdek
4 Radovan Marek Slovan Karlovy Vary
5-8 Adam Klement Slovan Karlovy Vary
5-8 Tomáš Ždánský BK Goram Teplice
5-8 Jakub Dvořák Slovan Karlovy Vary
5-8 Daniel Martínek BK Goram Teplice

U15 DÍVKY

1 Adéla Dvořáčková TJ Jiskra Nejdek
2 Nela Juránková Slovan Karlovy Vary
3 Veronika Kundrátová Slovan Karlovy Vary
4 Tereza Cirklová Slovan Karlovy Vary

Badminton Karlovy Vary

Celoroční nábor dětí od 6 let.

Přijďte se podívat!

Přehled turnajů a akcí