OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

8. Memoriál Pavla Luňáka - 4.9.2021 - výsledky

Již 8. ročníku se zúčastnilo 51 hráčů a hráček z celkem 8 oddílů - SKP Kometa Brno, TJ Jiskra Nejdek, Badminton VK Aš, SK Prosek Praha, BK Goram Teplice, BK TJ Baník Most, Badminton Lázně Kynžvart a samozřejmě domácí hráči TJ Slovan Karlovy Vary.

memorial pavla lunaka 7 (1).jpg

A zde jsou celkové výsledky tohoto turnaje.

Kategorie U9 kluci

IMG-20210904-WA0047.jpg

1 Šimon Matějů TJ Slovan Karlovy Vary
2 Aleš Bršťák TJ Jiskra Nejdek
3 Lukáš Kapoun TJ Jiskra Nejdek

Kategorie U9 dívky

IMG-20210904-WA0001.jpg

1 Karolína Fedorková SKP Kometa Brno
2 Gabriela Begeni TJ Slovan Karlovy Vary
3 Marie Lišková Badminton Kynžvart
4 Laura Pejřimovská BK Goram Teplice
5 Ella Daňková BK Goram Teplice

Kategorie U11 kluci

U11 K.jpg

1 Kristián Bíba SK Prosek Praha
2 Matouš Janda SKP Kometa Brno
3 Adam Vykoukal SKP Kometa Brno
4 Nikolas Raithel VK Badminton Aš
5-8 Nicolas Placek Badminton Kynžvart
5-8 David Vykoukal SKP Kometa Brno
5-8 Tadeáš Volfík VK Badminton Aš
5-8 Vítek Bršťák TJ Jiskra Nejdek

Kategorie U11 dívky

U11 D2.jpg

1 Júlie Dvořáčková TJ Jiskra Nejdek
2 Karolína Begeni TJ Slovan Karlovy Vary
3 Sofie Mrázková BK Goram Teplice
4 Justina Řeháková BK TJ Baník Most
5-8 Tereza Smáhová VK Badminton Aš
5-8 Barbora Hlaváčková Badminton Kynžvart
5-8 Eliška Hlaváčková Badminton Kynžvart
5-8 Gabriela Kovandová VK Badminton Aš
9 Ema Mazáková BK Goram Teplice

Kategorie U13 kluci

U13 K.jpg

1 Tobiáš Košuta SKP Kometa Brno
2 Daniel Lehký BK Baník Most
3 Dominik Lehký BK Baník Most
4 Jonas Řehák BK Baník Most
5 Tomas Placek Badminton Kynžvart
6 Tomáš Maceček Badminton Kynžvart

Kategorie U13 dívky

U13 D.jpg

1 Michaela Fedorková SKP Kometa Brno
2 Michaela Dobešová SKP Kometa Brno
3 Tereza Ženatá SKP Kometa Brno
4 Emílie Páceltová TJ Slovan Karlovy Vary
5 Nina Leciánová SKP Kometa Brno
6 Diana Topilnycká TJ Jiskra Nejdek

Kategorie U15 kluci

U15 K.jpg

1 Max Marx Badminton VK Aš
2 Ladislav Balšánek Badminton VK Aš
3 Jakub Zueleger BK Goram Teplice
4 Daniel Martínek BK Goram Teplice

Kategorie U15 dívky

U15 D.jpg

1 Julie Königová SKP Kometa Brno
2 Sofie Kratěnová SKP Kometa Brno
3 Markéta Dobešová SKP Kometa Brno
4 Anežka Kovaříková SKP Kometa Brno
5-8 Barbora Dohnalová TJ Slovan Karlovy Vary
5-8 Karolína Čarná TJ Slovan Karlovy Vary
5-8 Justýna Bíbová SK Prosek Praha
5-8 Zuzana Boháčková SKP Kometa Brno
9-10 Natálie Hübschová TJ Slovan Karlovy Vary
9-10 Natálie Hermannová Badminton Kynžvart

Badminton Karlovy Vary

Celoroční nábor dětí od 6 let.

Přijďte se podívat!

Přehled turnajů a akcí

Archív