8. ročník Memoriál Pavla Luňáka - 4. 9. 2021

Opět po roce si dali v Karlových Varech v Badminton aréně dostaveníčko mladí nadějní badmintonicté, aby poměřili své síly na již 8. ročníku Memoriálu Pavla Luňáka.

Na letošním ročníku jsme přivítali 51 hráčů a hráček z Nejdku, Aše, Prahy, Mostu, Teplic, Lázní Kynžvart, Brna a samozřejmě z domácího Slovanu Karlovy Vary.

Letošní ročník se hráli kategorie U9, U11, U13 a U15 a jak je již tradicí na tomto turnaji, každý si domu odvezl pamětní medaili, nějakou tu pozornost a hráči na stupních vítězů samozřejmě pohár.

Z domácích hráčů si zde odbyli turnajovou premiéru v kategorii U9 Gabča Begeni a Šimon Matějů a v kategorii U11 Kája Begeni. Společnost jim dělaly Emča Páceltová (U13), Natka Hübschová, Kája Čarná a Barča Dohnalová (U15).

Nejvíc se nám dařilo mezi nejmenšími. V kategorii U9 získal Šimon zaslouženě zlato, když na turnaji nenašel přemožitele. Gabča ve finále bohužel prohrála s Karolínou Federkovou z SKP Komenta Brno, ale protože to byla její jediná prohra, obsadila zaslouženě 2. místo. Stejně úspěšná byla i její ségra Kája, která nejprve vyhrála svoji skupina a do finálového pavouka tak postoupila z prvního místa. A její úspěšná cesta turnajem pokračovala až do finále, kde bohužel těsně nestačila na Julču Dvořáčkovou z TJ jiskra Nejdek. V kategorii U13 jsme meli pouze Emču, která se nakonec musela spokojit s neoblíbenými brambory. Největší zastoupení jsme měli v kategorii nejstarších, tedy U15. Kája, Barča i Natálka bojovaly, ale konkurence v této kategorii byla díky "kometám" z Brna opravdu parádní, takže jejich výkony na bednu nestačily. Nevadí, příště bude líp :-).

Velké poděkování patří všem oddílovým partnerům, kteří tento turnaj podporují, zejména Petrovi Šantorovi (bývalému oddílovému trenérovi), minerální vodě Mattoni za dodání pitného režimu pro všechny účastníky turnaje a v neposlední řadě Nelče Juránkové a Natce Pelčákové za výbornou obsluhu bufetu, Viki Hoffmanové za velkou pomoc u stolku rozhodčích a mé sestře Pavle za pomoc při organizaci celého turnaje!

Děkuji všem dětem za příkladnou reprezentaci oddílu a těm, kteří vydrželi až do konce za pomoc při úklidu haly po turnaji!!!

Na viděnou na 9. ročníku v roce 2022 !!!! Těšíme se !!!!!