Distanční tréninková výuka - 2. a 3. týden

Tak již čtvrtý týden trénujeme každý sám a přesto společně. Tedy společně ..... , společně trénují ti, kteří se přidali a plní naše tréninkové plány a výzvy.

Tréninkovou výzvou pro druhý týden bylo švihadlo - kdo udělá nejvíc přeskoků za minutu. Výzvu vyhrála Naty Hübschová se 125 přeskoky a druhé místo má Radovan Marek se 111 přeskoky (velké zlepšení od letního soustředění). Ještě se přidala Klárka Kaválková, která si ale bohužel přeskoky nepočítala.

Z přípravky s přehledem a velmi slušným výkonem zvítězila Kája Begeni se 115 přeskoky, druhé místo obsadila Gabča Begeni se 33 přeskoky. K výzvě se přopojil ještě Sean Rides, který si ale přeskoky také nepočítal.

Z našich dorostenců se přidali Nelča Juránková, Lukáš Zeman a Filip Josefik - bohužel všichni bez počítání.

Pro tetí tréninkový týden jsme měli výzvu - uběhnout minimálně 10 km. I v této výzvě s přehledem vyhrála Naty Hübschová, která za týden uběhla pěkných 27,5 km, 12,1 km uběhl Lukáš Zeman, 12 km přidala Viki Hoffmanová a k výzvě se připojil ještě Radek Tomšík se 4,7 km.

Přípravku nám drží "nad vodou" ségry Begeniovy Kája s Gabčou, které mají v nohách za uplynulý týden 16,8 km, Sean Rides pak přídal 12,4 km.

Tento týden máme hned 3 posilovací výzvy, videa jste dostali všichni do mailu. Snad se přidají i ti, o kterých zatím nemáme žádné zprávy, protože cílem těchto výzev určitě není plnit nějaké rekordy, ale zůstat v kontaktu i v této nelehké době a společně se těšit na to, až nám to vše skončí a my se zase sejdeme na tréninku v hale!

Tak už se moc těším a přeji všem hlavně pevné zdraví !!!!!!

K+G.jpgPozdrav od našich nejaktivnějších hráček Káji a Gabči!

Badminton Karlovy Vary

Celoroční nábor dětí od 6 let.

Přijďte se podívat!

Přehled turnajů a akcí