GPC U13, GPC U15 - Aš, 14. 1. 2023

Druhou sobotu v novém roce vyrazila šestice našich hráčů na GPC mladších a starších žáků do Aše. V kategorii U13 nás zastupoval Šimon Matějů a Ondra Pickl, v kategori U15 Emi Páceltová, Terka Lihlová, Šimon Svoboda a Andrej Mizjuk.

QYOK0209.JPG

Pro Šimona to byl úplně první turnaj GP a nastoupil i v nové kategorii U13. Sice v U11 toho odehrál hodně, ale mladší žáci, jsou mladší žáci :-). No a nevedl si vůbec špatně. Svůj první mix odehrál s Ellou Ševelovou z Ústí nad Labem a bylo z toho krásné stříbro, když nestačili akorát ve finále na kynžvartsko - ašský pár Placek - Kovandová. Ve dvouhře došel Šimon bez ztráty jediného setu rovněž až do finále, kde ho čekala jak jinak, než třísetová bitva s Nikolasem Plackem (kdo sleduje naše stránky pravidelně, tak ví, o čem mluvím :-)). Bohužel, Šimonovi kousek chyběl, ale parádní druhé stříbro z prvního GPC U13.

QFHU8170.JPG

A aby toho nebylo málo, k medailové sbírce přidal zasloužené zlato ze čtyřhry, kterou si zahrál s oddílovým parťákem Ondrou. Skvělá práce, kluci!

DZLS7708.JPG

Ondra, který také nově vstoupil do kategori mladších žáků, si rovněž zahrál svůj první mix a společně se Sofií Mrázkovou z Goram Teplice vybojovali parádní bronz, když v zápase o třetí místo přehráli kynžvartský pár Franko - Brtníková. Ve dvouhře už Ondra takové štěstí neměl a po prvním prohraném kole ho čekal zápas o pořadí, ve kterém zvítězil nad domácím Šimečkem.

WAAL7170.JPG

V patnáctkách prošla sítem prvního kola akorát Emča, když ve třech setech přehrála domácí Adéle Šlechtovou 24:26, 21:17, 21:13.

Závěrečné čtyřhry jsme museli vzhledem k Emčině zdravotním komplikacím skrečovat, zase si ale z Aše odvážíme spoustu nových a nepředvídatelných zážitků :-). Emče přejeme hlavně hoooodně zdraví!!!! Mamince Svobodové mockrát děkuji za skvělé zajištění první pomoci !!!!!!

Badminton Karlovy Vary

Celoroční nábor dětí od 6 let.

Přijďte se podívat!

Přehled turnajů a akcí