GPC U13, U15 - Aš, 18. 9. 2021

Na turnaj do Aše, který se hrál v sobotu 18. 9. vyjely reprezentovat barvy našeho oddílu Emilka Páceltová, Naty Hübschová a Kája Čarná.

Na turnaji se hrály dvouhry a párovky dle výběru čtyřha / mix.

V kategorii U13 nastoupila Emilka, která po dvou prohrách a jedné výhře obsadila nakonec krásné 2. místo. Škoda jen, že nepočkala na vyhlášení a tuto informaci se dozvěděla až na pondělním tréninku.....

Společně s Natkou pak nastoupily do čtyřhry U15, ve které skončily na 5. místě.

Natka v singlu nejprve prohlála s Gabrielou Frühaufovou z SK Prosek Praha a bohužel ani zápas o pořadí s Justýnou Bíbovou (SK Prosek Praha) nebyl vítězný.

Káje na poslední chvíli onemocněla parťačka na čtyřhru, takže nastoupila pouze do dvouhry. Los k ní byl ale velmi nemilosrdný, když jí hned v prvním kole svedl na nasazenou jedničku Barboru Kubákovou z Českých Budějovic, která byla nad její síly.

Naty s Kájou bohužel doplatily na rok a půl trvající turnajový a tréninkový výpadek. Kategorie U13 jim utekla ani neví jak a v "patnáctkách" je to už zase mnohem těžší. Holky se ale drží statečně, sbírají nové turnajové zkušenosti a já pevně věřím, že vše brzy doženou.

20210918_104956.jpg

20210918_104846.jpg

Badminton Karlovy Vary

Celoroční nábor dětí od 6 let.

Přijďte se podívat!

Přehled turnajů a akcí