GPC U13, U15, U17 - Plzeň, 9. 4. 2022

V sobotu 9. 4. vyrazila na C turnaj do Plzně pětice našich hráček. V kategorii U13 Kája Begeni a v kategorii U15 Naty Hübschová, Kája Čarná, Emi Páceltová a Terka Lihlová.

IMG-20220409-WA0003.jpg

Pro Káju B. to byl první turnaj typu GPC, sbírala tedy hlavně zkušenosti. Na soupeřku z prvního kola sice nestačila, ale dokázala vyhrát zápas o pořadí a i to se počítá. Do čtyřhry nastoupila s Eliškou Pokornou z Badminton VK Aš. I když holky předvedly pěkný výkon a se soupeřkami zvládly držet krok, k vítězství v prvním kole přece jenom trošku chybělo. Tak ale třeba příště!

V patnáctkách jsme neměly příliš štěstí na los. Terka šla hned v úvodním kole na nasazenou jedničku, Naty na nasazenou dvojku a Emi na nasazenou trojku. Pro všechny tři to znamenalo prohru hned na začátku a protože zápasy o pořadí se nehrály i následnou stopku v turnaji.

Kája Č. nejprve celkem snadno porazila v předkole Emu Hajnou z BA Plzeň (21:6, 21:12), na soupeřku z prvního kola již ale nestačila, takže také stopka.

Ve čtyřhře došly Kája s Terkou do semifinále, takže získaly zasloužený bronz. Slavnostní vyhlášení se ovšem nekonalo, takže holky odjely z Plzně bez medaile. 

A to je buhožel to, co plzeňským turnajům chybí, slavnostní zakončení, vyhlášení a předání medailí ............

IMG-20220409-WA0002.jpg

Holky si ale turnaj užily, a to je hlavní! Děkujeme za reprezentaci oddílu!

Badminton Karlovy Vary

Celoroční nábor dětí od 6 let.

Přijďte se podívat!

Přehled turnajů a akcí