GPD U13, U15, U17 - Plzeň, 11.2.2023

V sobotu 11.2. vyrazila trojice našich hráček do nové plzeňské haly na turnaj GPD U13, U15, U17. Do "patnáctek" nastoupila Terka Lihlová, do "sedmnáctek" Kája Čarná a Naty Hübschová.

WOZJ6405.JPG

Terka v U15 skončila ve skupině na třetím místě a čekaly jí tak zápasy o konečné 9. místo, bohužel ani zde ale Terka nezískala vítězství.

WDUU0299.JPG

Kája ve skupině obsadila 2. místo, když porazila Hanu Wilczkovou z Astry Praha. Do finálové skupiny ovšem postupovaly pouze vítězky z jednotlivcý skupin, Káju tedy čekala skupina o 4. místo, ve které ale byly soupeřky nad její síly.

EPUO7994.JPG

Naty skončila ve skupině na třetím místě po vítězství nad Natálií Hermannovou z Lázní Kynžvart a pokračovala tedy ve skupině o 7. místo. Bohužel, již také bez vítězství.

MMMB5380.JPG

Holky pak nastoupily ještě do závěrečné čtyřhry.

Terka s Eliškou Antalovou z Hradce Králové vybojovaly 3. místo, když porazily dvojici Brůnová - Levá z SK Hamr.

Naty s Kájou čekal dlouhý večerní maraton, ve kterém sehrály ještě 4 zápasy ve čtyřhře a skončily na neoblíbeném bramborovém místě.

Ani desetikurtová hala nepomohla k tomu, aby plzeňské turnaje končily v přijatelném čase. Vyhlášení výsledků ve 21.30 hod. je už opravdu pozdě pro dospělé, natož pro dětský turnaj, na který vstávají děti třeba i v 6.00 hodin ráno. Další účast na takovém turnaji určitě předem dobře promyslíme :-) :-).

Všem holkám děkujeme za trpělivost a příkladnou reprezentaci oddílu !!!!!

Badminton Karlovy Vary

Celoroční nábor dětí od 6 let.

Přijďte se podívat!

Přehled turnajů a akcí