OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

7. Memoriál Pavla Luňáka - 5.9.2020

V sobotu 5.9. jsme uspořádali odložený turnaj pro kategorie U11, U13 a U15, a to již 7. ročník Memoriálu Pavla Luňáka.

Oblíbený turnaj, který není nijak výkonnostě omezený a mohou se ho tedy zúčastnit i hráči bez licence. Do Badminton arény na Gejzíru si i v této nelehké době našlo cestu 50 hráčů a hráček z celkem 8 oddílů - SKP Kometa Brno, TJ Jiskra Nejdek, Badminton VK Aš, Astra Praha, SK Prosek Praha, BK Goram Teplice, BK TJ Baník Most a samozřejmě domácí hráči TJ Slovan Karlovy Vary.

Barvy domácích reprezentovali v kategorii U11 Marek Špiroch a Tonda Jandl, v kategorii U13 Barča Dohnalová, Emilka Páceltová, Natka Hübschová a v kategorii U15 Neli Juránková, Varonika Kundrátová, Terka Cirklová, Zdenda Baroš, Radovan Marek, Kuba Dvořák a Adam Klement

1.jpg

Naši nejmenší Marek s Tondou sbírali hlavně turnajové zkušenosti, ale musím uznat, že se "prali" o každý míček. 

V kategorii mladších žáků U13 si nejlépe vedla Barča, která došla až do finále, kde bohužel nestačila na výborně hrající Michaelu Fedorkovou z Brna. Skvělé druhé místo! Emča skončila na 5.-8. místě, protože bez toho pohybu po kurtu to prostě lepší nebude. Stejného umístění dosáhla i Natálka, pro kterou to byl teprve druhý turnaj.

Nejlépe se nám dařilo v kategorii nejstarších, tedy U15. Zdenda nenašel na turnaji přemožitele a když ve finále porazil Aleše Čejku z Teplic, získal tak zasloužené zlato! Nelča došla také až do finále, kde bohužel nestačila na Áďu Dvořačkovou z Nejdku, i tak ale krásné 2. místo a bronz pak ještě ve stejné kategorii přidala Verča.

Velké překvapení byl výkon Radovana, pro kterého to byl také teprve druhý turnaj a bronz mu utekl smolně pouze o jeden míček. Tak snad to vyjde příště.

Terka skončila na 4. místě, Kuba i Adam na 5. - 7. místě.

118788927_319052759184241_5470382266726775722_n.jpg

Závěrem bych ráda poděkovala Terce a Viki za pomoc při turnaji, všem domácím rodičům za přípravu skvělého pohoštění a všem hráčům za skvělou reprezentaci oddílu.

Tak zase za rok na již 8. ročníku ........

Badminton Karlovy Vary

Celoroční nábor dětí od 6 let.

Přijďte se podívat!

Přehled turnajů a akcí

Archív