Oblastní přebor družstev starších žáků - Aš, 16. 10. 2022 

V neděli 16. 10. jsme se rozjeli opět do Aše, kde se konal oblastní přebor družstev starších žáků kategorie U15. Družstvo jelo ve složení Kája Čarná, Emi Páceltová, Naty Hübschová, Andrej Mizjuk, Matěj Šára a Šimon Svoboda

V jediné týmové soutěži, která se v badmintonu hraje, se v této katoegorii sešly v Aši 4 družstva. Kromě nás přijela Jiskra Nejdek, BA Plzeň a samozřejmě domácí Aš.

IMG_20221016_165002.jpg

Nutno řáci úvodem, že jsme do Aše s žádnými ambicemi neodjížděli. Vzhledem k tomu, že jsme měli v týmu ještě dva mladší žáky, jeli jsme hlavně pro zkušenosti a užít si týmovou soutěž.

A ejhle, hned v prvním utkání, jsme porazili domácí družstvo poměrem 4:3! O to víc to potěšilo, že jsme pozdější vítěze dokázali porazit jako jediný tým!

Rovněž s týmem z Nejdku jsme hráli velmi vyrovnaně, i když nakonec jsme podlehli 3:4. A největší porážku jsme utržili od BA Plzeň 1:6. Škoda ale 3 třísetových proher. Chybělo kousek a výsledek mohl být úplně jiný. 

Ale na kdyby se ve sportu nehraje, takže musíme přiznat, že v konečném účtování jsme i přes jedno vítězství obsadili 4. místo!

IMG_20221016_125206.jpg

Všem hráčů děkuji za předvedené výkony, skvělou partu a příkladnou reprezentaci oddílu !!!!!!

Badminton Karlovy Vary

Celoroční nábor dětí od 6 let.

Přijďte se podívat!

Přehled turnajů a akcí