Oblastní přebor U13, Aš, 26.9.2020

V sobotu 26.9. se konal v Aši první z letošních oblastních přeborů, a to pro kategorii U13 - mladší žáci. Z našeho oddílu se do Aše vypravily Barča Dohnalová, Emi Páceltová, Kája Čarná a Natka Hübschová.

Mix si zahrály pouze naše zkušenější hráčky Barča s Emilkou a los je svedl hned v prvním kole k sobě. Po úvodních 3 setech postoupila do dalšího kola nakonec Emča s nejdeckým Vítkem Bršťákem. Další kolo ale znamenalo stopku v turnaji.

V singlech jsme už měly všechny čtyři želízka v ohni. Sítem první kola prošla Emilka, Natka a Barča. Ta hrála bohužel hned v prvním kole s Kájou. Ta jí sice ve třech setech pořádně potrápila, nakonec ale přece jen vyhrála o něco zkušenejší Barča. Druhé kolo bylo už nad síly našich hráček. Zatímco Natka věděla, že s Eliškou Drobilovou z Nejdku nemá šanci, zápas nevzdala a bojovala o každý míček, Barča s Emčou vzaly své čtvrtfinálové zápasy "na pohodu" a i když měly celkem přijatelný los, své šance na postup do semifinále nevyužily a své zápasy prohrály. 

Káju po prohraném prvním zápase čekal vítězný zápas o pořadí  s ašskou Adélou Šlechtovou. 

1.jpg

Natka

2.jpg

Kája

3.jpg

Barča

4.jpg

Emi

V závěrečných deblech braly obě naše dvojce bronzové medaile.

IMG_20200926_150751.jpg

Pro Káju s Natkou to byl první turnaj typu GP a popasovaly se s ním na výbornou. Jely sbírat hlavně závodní žkušenosti a bronz ze čtyřhry byla příjemná třešnička na dortu. 

5.jpg

Badminton Karlovy Vary

Celoroční nábor dětí od 6 let.

Přijďte se podívat!

Přehled turnajů a akcí